Anasayfa

İletişim

Green White Plaza No:5/ 25 Bursa

+05312412275

randevu@onlinetemizlik.com.tr

Hakkımızda

Online Temizlik

Online Temizlik uzman kadrosu ve eğitimli personelleriyle birlikte profesyonel bir ev ve ofis temizliği sunmak amacıyla hizmet veren bir kuruluştur. Markamızı oluştururken kalite ve güven ilkerine dayalı bir hizmet anlayışı ile yola çıktık. Kısa bir sürede müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak geniş kitlelere ulaştık.

Deneyimli Ekip
Hepsi Bir Arada Hizmet
Düzenli Planlanmış Temizlik
Rezervasyon

Kuruluş Yılı ve Amacı Online Temizlik ; 2010 yılında kurulmuş olup amacı başta Bursa olmak üzere iş yoğunluğu olan büyük şehirlerde ev ve ofis temizliği hizmeti sunmaktır.

Online Temizlik
Şirket Genel Bakışı

Bir Ofis Turu Yapalım

Vizyonumuz

Markamızı oluşturma aşamasındayken yer aldığımız sektör içerisinde, profesyonel temizlik personellerine yeterli duyarlılığın gösterilmediğini, gerekli kadın istihdamını oluşturmaya yönelik yeterli adımların atılmadığını fark ettik. Üstelik temizlik sektöründe çalışan kadın işçilerin haklarının gerektiği gibi korunmadığını gördük. Bireysel ve kurumsal temizlik taleplerinizde, sizlerin profesyonel geri dönüşler almadığınızı, olası bir memnuniyetsizlik yaşadığınızda muhataplarınıza ulaşamadığınızı fark ettik. 
Online Temizlik olarak vizyonumuz müşterilerimize profosyonel hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektir.

Misyonumuz

Online Temizlik olarak başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin kalabalık şehirlerinde profesyonel hizmetimizi sunmak ve dünyanın çeşitli şehirlerinde profesyonel ekipler kurarak temizlik hizmetinde markalaşmaktır.